Draty  Naše společnost se dlouhodobě zabývá realizací kompletních dodávek elektromontážních prací, provozem energetického hospodářství, jsme partnerem společnosti IVT a provádíme komplexní dodávky těchto systémů vytápění. Realizujeme silnoproudé elektroinstalace a slaboproudé elektroinstalace včetně následného servisu pro významné tuzemské investiční záměry. Provozujeme energetické hospodářství u firem s vlastní trafostanicí připojených na hladině vn včetně zajištění energií. 

Našimi partnery jsou přímí investoři, developerské a stavební společnosti v celé České republice, ale také drobní podnikatelé nebo fyzické osoby. Naše společnost díky svým zkušenostem pomůže zrealizovat výstavbu nových elektroinstalací VN a NN, tak i rekonstrukci stávajících elektroinstalací ať už se jedná o rodinné domy až po výrobní haly. 

Ivt 

Spolupracujeme s projektovými kancelářemi při vytváření projektů kompletní stavební elektroinstalace NN a VN, poskytujeme odborné poradenstství v oblasti materiálů a svítidel, a také technický dozor při instalaci slaboproudé  a silnoproudé elektroinstalace.